• 29wrz
        • 22wrz
            • My favourite autumn poem

Ostatnio zrobiło się już bardzo jesiennie. I mimo zapowiadanego wzrostu temperatur, czas leci, a 23 września coraz bliżej. Uczniowie i uczennice klasy I A chcąc przywitać jesień w naszej szkole w sposób cieplutki zrobili własne liście (leaves) w kolorach wierszyka jaki nauczyli się po angielsku:

AUTUMN LEAVES ARE COMING DOWN

RED, ORANGE, YELLOW, BROWN.

DOWN, DOWN, DOWN.

• 11wrz
            • Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Nasze miasto przystąpiło do kampanii wspierającej edukację młodzieży, prowadzoną przez Fundację Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego.

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do przyszłości. Dlatego prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę kursów online, które mogą pomóc w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminie ósmoklasisty.

Kluczowe informacje o kursach:

• Kursy są dostosowane do aktualnej podstawy programowej i skoncentrowane
                na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych.
              • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, laureatów konkursu "Nauczyciel Roku".
              • Kursy odbywają się online, co pozwala uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca.
              • Każdy kurs składa się z 25 godzin lekcyjnych, z zajęciami raz w tygodniu.
              • Uczniowie mają dostęp do platformy e-learningowej z materiałami multimedialnymi oraz VOD z minionych lekcji.

Dzięki podpisanemu porozumieniu uczniowie otrzymają 75% zniżki od ceny regularnej
              na lekcje z matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. Cena za kurs z jednego przedmiotu wyniesie 300,00 zł (cena podstawowa przed zniżką – 1200,00 zł za kurs).

W poniższym linku znajdą Państwo przykładowe lekcje w ramach kursów przygotowawczych do egzaminu ósmoklasisty:  link do przykładowych lekcji

Od 11 września na https://lecturusjunior.pl/ wystarczy wpisać kod pocztowy, by skorzystać
              z preferencyjnej oferty!

• 05wrz